KOMUNIKAT WS. ZAWIESZENIA ZAJĘĆ NA II SEMESTRZE UD

Szanowni Państwo,

W związku z narastającym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem Dyrektor Centrum Usług Społecznych doc. Przemysław Ziółkowski podjął decyzje o zawieszeniu zajęć edukacyjnych na II semestrze roku akademickiego 2019/2020 realizowanych w ramach Uniwersytetu Dziecięcego Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Decyzja ta dotyczy filii w Bydgoszczy, Inowrocławiu, Ełku oraz Gałczewie.

Jest nam z tego powodu niezmiennie przykro, jednak wierzymy, iż wszelkie decyzje podejmowane przez Władze Uczelni oraz Dyrektorów poszczególnych jednostek naukowo-dydaktycznych, zapobiegać będą przenoszeniu się wirusa, przyniosą oczekiwane rezultaty.  

Zależy nam, aby pozostać z Państwem w kontakcie, zatem z myślą o Młodych Studentach przygotowywane będą wykłady specjalnie, które będą umieszczane na kanale YouTube oraz Facebook’u Centrum Usług Społecznych z częstotliwością jednego wykładu w miesiącu. Liczymy na to, że taka forma prelekcji spotka się z Państwa uznaniem oraz zainteresowaniem dzieci.

Jednocześnie informujemy, iż dokonane do tej pory opłaty czesnego za II semestr Uniwersytetu Dziecięcego WSG zostaną przeniesione na poczet przyszłego roku akademickiego.

Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy w nowej, ciężkiej sytuacji. Wiemy, że każdy człowiek w tym okresie znacznie bardziej potrzebuje otuchy i wsparcia, zatem informujemy iż pracownicy Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogiczna świadczą konsultacje on-line dla osób potrzebujących.

KOMUNIKAT PDF TUTAJ

  • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
    bud. A, I piętro, pokój 101

  • rodzinka@byd.pl

  • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI