PROJEKT: "TURYSTYKA DOSTĘPNA"

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy realizuje projekt PFRON pn. „Turystyka dostępna”.

W związku z realizowany projektem zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod poniższym linkiem.

W pierwszej części ankiety znajdziecie Państwo standardowe pytania socjometryczne. Druga część ankiety obejmuje pytania, których celem jest identyfikacja turystycznych potrzeb osób z niepełnosprawnością czyli np. jakie podróże Państwo preferujecie, kiedy, gdzie, jak spędzacie czas wolny itp. Z kolei trzecia część ankiety poświęcona jest rozpoznaniu Państwa potrzeb i oczekiwań w zakresie dostępności do obiektów noclegowych, obiektów gastronomicznych, atrakcji turystycznych czyli  dostępności do szeroko rozumianej przestrzeni turystycznej. Obok pytań zamkniętych w ankiecie zawarliśmy także pytania otwarte. Na pytania zamknięte II i III części ankiety można składać więcej niż jedną odpowiedź.

Zdając sobie sprawę z wysiłku i czasu jaki trzeba poświęcić wypełnieniu ankiety bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za okazaną pomoc i zaangażowanie, zapewniając, że wyniki niniejszych badań znajdą zastosowanie w procesie praktycznego realizowania idei „Turystyka dostępna”, zwłaszcza w województwie kujawsko-pomorskim.

ANKIETA - badania - projekt PFRON

  • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
    Willa, I piętro, p. 13

  • rodzinka@byd.pl

  • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI