REKRUTACJA NA UNIWERSYTET DZIECIĘCY

Ruszyła rekrutacja na Uniwersytet Dziecięcy Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Organizowane dla Dzieci wykłady połączone z doświadczeniami oraz eksperymentami wpłyną na rozbudzenie ich naturalnej ciekawości oraz pozwolą na odkrywanie świata w przyjemny i ciekawy sposób.

Zajęcia prowadzone są przez specjalistów z konkretnych dyscyplin naukowych, dlatego też sposób przekazywanych informacji jest fascynujący. Młodzi Studenci Uniwersytetu Dziecięcego w trakcie inspirujących prelekcji czynnie uczestniczą w zajęciach, dzięki czemu lepiej zapamiętują informacje. Wiedza przekazywana jest w przystępny i obrazowy sposób, tak aby dzieci mogły zrozumieć ich treść a następnie wykorzystywać ją w praktyce oraz dalszej edukacji.

Zapraszamy wszystkie dzieci do przeżycia niezwykłej przygody z nauką!

Rekrutacja na Uniwersytet Dziecięcy odbywa się wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.rodzina.byd.pl. Program wykładów dostosowany jest do wieku, jak również do możliwości poznawczych i zainteresowań dzieci. Zajęcia odbywają się zawsze w sobotnie przedpołudnie w auli wykładowej Wyższej Szkoły Gospodarki.  

  • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
    bud. A, I piętro, pokój 101

  • rodzinka@byd.pl

  • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI