REKRUTACJA NA UNIWERSYTET DZIECIĘCY 2018/2019

Przypominamy o trwającej rekrutacji na Uniwersytet Dziecięcy Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Udział w wykładach oraz warsztatach naukowych wpłynie w zdecydowanym stopniu na rozbudzenie naturalnej ciekawości wśród Młodych Studentów, pozwoli także na odkrywanie świata w przyjemny i ciekawy sposób.

Zajęcia na Uniwersytecie Dziecięcym Wyższej Szkoły Gospodarki prowadzone są przez specjalistów z konkretnych dyscyplin naukowych, dlatego też sposób przekazywania informacji jest profesjonalny i fascynujący, tak aby dzieci mogły zrozumieć ich treść a następnie wykorzystywać ją w praktyce oraz dalszej edukacji. Uczestnicy w trakcie inspirujących prelekcji biorą czynny udział w zajęciach, dzięki czemu lepiej zapamiętują informacje.

Zapraszamy wszystkie dzieci do przeżycia niezwykłej przygody z nauką!

Rekrutacja na Uniwersytet Dziecięcy odbywa się wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.rodzina.byd.pl. Program wykładów dostosowany jest do wieku, jak również do możliwości poznawczych i zainteresowań dzieci. Zajęcia odbywają się zawsze w sobotnie przedpołudnie w auli wykładowej Wyższej Szkoły Gospodarki. 

Inauguracja w sobotę - 27 października 2018.

Harmonogram spotkań [klik]

  • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
    bud. A, I piętro, pokój 101

  • rodzinka@byd.pl

  • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI