ZAKOŃCZENIE ROKU UD W LUBIEWIE

W sobotę - 22 czerwca 2019 zakończył się I rok Uniwersytetu Dziecięcego WSG w Lubiewie. Uroczystość została poprzedzona fantastycznym wykładem prowadzonym w formie warsztatów przez dr inż. Emila Smyka „Płyny – zwykłe, a jednak niezwykłe”. Liczne doświadczenia i zaskakujące efekty wzbudziły w młodych studentach wiele emocji. Po wykładzie nastąpił uroczysty moment wręczenia dyplomów ukończenia roku akademickiego 2018/2019r.  Dyplomy wraz z medalami i upominkami odebrało łącznie 63 słuchaczy. Słowa gratulacji i podziękowań dla uczestników i ich rodziców skierowały: Wójt Gminy Lubiewo Joanna Jastak i koordynator UD w Lubiewie Wioletta Szymczak. Specjalne gratulacje i dodatkowe upominki otrzymało 15 studentów za 100% frekwencję podczas całego roku. Uroczystość zakończono grupowym zdjęciem.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję na spotkanie po wakacjach. Zapraszamy również nowych studentów, bo w szeregi Uniwersytetu Dziecięcego można wstąpić mając od 5 do 12 lat. Wystarczy tylko wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.rodzinka.byd.pl i podpisanie umowy. Jest to wspaniała okazja do spotkania się w gronie przyjaznych osób, zdobycia nowej wiedzy czy pozyskania dodatkowych umiejętności.

Koszt opłaty semestralnej wynosi 100 zł. Rok akademicki UD WSG filii w Lubiewie rozpoczyna się w październiku i trwa dwa semestry.

  • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
    bud. A, I piętro, pokój 101

  • rodzinka@byd.pl

  • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI