UWOLNIJ W SOBIE TWÓRCĘ!

Dom Kultury APK zaprasza na nowy cykl warsztatów „Uwolnij w sobie twórcę”, który będzie realizowany od maja do czerwca 2018 r. Uczestnicy – dzieci i młodzież z Bydgoszczy – pod opieką doświadczonych instruktorów stworzą przedstawienie w technice teatru cieni, posługując się motywem prehistorycznego świata natury. Światłoczuli performerzy (wiek 9-13 lat) zajmą się oprawą wizualną spektaklu, wykorzystując nietypowe techniki fotograficzne, Aktorzy (wiek 9-13 lat) nadadzą kształt postaciom i zapanują nad ruchem scenicznym, Artyści modelarze (wiek 5-7 lat) przygotują scenografię. Każda z wymienionych grup zrealizuje 20 godz. lekcyjnych zajęć. Młodzi twórcy spotkają się podczas prób i pokazu finałowego.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Jedna osoba może zarejestrować się tylko na jeden wybrany warsztat wskazany w formularzu zgłoszeniowym, pod warunkiem jego dostępności.

Wypełniony i podpisany formularz należy dostarczyć do 18 kwietnia, do Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG (ul. Królowej Jadwigi 14, pok. L103 lub Muzeum Fotografii; biura czynne od wtorku do piątku w godz. 11:00-17:00) bądź przesłać skan na adres: dk@byd.pl. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz dostępny tutaj.

Uwaga! Brak wolnych miejsc w grupie ARTYŚCI MODELARZE.

  • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
    bud. A, I piętro, pokój 101

  • rodzinka@byd.pl

  • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI