W MIEJSKIEJ DŻUNGLI

Serdecznie zapraszamy na spektakl dla dzieci pt.: „W Miejskiej Dżungli”, z którego dochód przeznaczony jest  na wsparcie osób przebywających w hostelu dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie (w tym dzieci), który należy do Bydgoskich Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych.

Spektakl jest częścią akcji prowadzonej od kilku lat przez Niepubliczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną „Instytut Wspierania Rozwoju Dziecka”, Żłobek oraz Przedszkole Akademickie WSG „PODAJ DALEJ”. W przedsięwzięciu bierze udział Stowarzyszenie Małych Rzeczy, organizacja niosąca pomoc osobom znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, zdrowotnej bądź społecznej.

Spektakl edukacyjno-profilaktyczny dla najmłodszych. Podkreśla kwestie bezpieczeństwa dzieci. Poznamy numer alarmowy 112, zobaczymy akcje strażaka, Pan Policjant wraz z Panią Wiolettą z Wydziału Ruchu Drogowego, nauczy nas jak przechodzić przez ulice. Na przykładzie nierozważnej Łucji i zabawnego kierowcy – Gienia, zobaczymy do czego może dojść na ulicy przez nieuwagę. Wszystko oczywiście w kabaretowo-musicalowej formie.

Termin: 8 września 2018r., godzina 13.00

Miejsce: Akademicka Przestrzeń Kulturalna WSG, ul. Królowej Jadwigi 14

Cena biletu/cegiełki: 28 zł

Informacja dotycząca zakupu biletów/cegiełek - w biurze żłobka i przedszkola WSG, ul. Garbary 2, budynek A.

  • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
    bud. A, I piętro, pokój 101

  • rodzinka@byd.pl

  • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI