Kliknij, aby przejść do strony głównej WSG
Kliknij, aby przejść do strony głównej
Mali Studenci! Otwieramy przed Wami bramy Uniwersytetu Dzięcięcego przy Wyższej Szkole Gospodarki, w którym każde spotkanie ma być niezwykłym wydarzeniem. Jako Mali Studenci będziecie poznawać świat na wesoło i na poważnie, będziecie zaglądać w zakamarki wiedzy niedostępnej dla innych, słuchać wykładów, prowadzić doświadczenia i eksperymenty.
Aktualności
NAUKOWO, ARTYSTYCZNIE, KREATYWNIE Z WSG!
Dodano: 11.07.2016

Centrum Projektów Edukacyjnych WSG, jak co roku, zaprasza dzieci do udziału w niezapomnianej przygodzie pełnej zabawy i treści edukacyjnych. Jest to doskonała propozycja dla dzieci w wieku 5 – 12 lat, które nie wyjeżdżają na wakacje z miasta, ale chcą ten czas wykorzystać na kreatywny rozwój i świetną zabawę w gronie rówieśników! Naszym głównym celem jest nauka przez zabawę. Wierzymy, że w ten sposób dzieciaki uczą się łatwiej, szybciej i na pewno o wiele przyjemniej. Zapewniamy świetną zabawę, zdrowy poczęstunek, dużą dawkę wiedzy podanej w ciekawy i przystępny sposób. Zajęcia, oparte na sprawdzonym programie, prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę wychowawców i animatorów.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.kolonie.byd.pl.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

więcej
ZAKOŃCZENIE ROKU NA UNIWERSYTECIE DZIĘCIĘCYM
Dodano: 20.06.2016

W minioną sobotę 18.06.2016 r. dzieci wraz z rodzicami zakończyły II semestr Uniwersytetu Dziecięcego Uroczystość uświetnił wykład dr Witolda Kowalskiego pt. "Sekrety sali operacyjnej".

Dzieci, które uczestniczyły w zajęciach otrzymały dyplom ukończenia nauki oraz pamiątkowy puchar. Wszystkim serdecznie dziękujemy za systematyczny i aktywny udział w wykładach.


Małym Studentom oraz ich rodzicom życzymy udanych wakacji oraz zapraszamy do udziału w kolejnym semestrze w październiku!

 

 

więcej
ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO NA UNIWERSYTECIE DZIECIĘCYM
Dodano: 16.06.2016

Serdecznie zapraszamy na ostatni wykład Uniwersytetu Dziecięcego pt. "Sekrety sali operacyjnej", który poprowadzi dr Witold Kowalski. Wykład odbędzie się 18 czerwca 2016 roku o godzinie 10:30 w sali K1 (parter) w budynku K.

Bądźcie razem z nami w tym dniu! Do zobaczenia!

więcej
  • 18 czerwca 2016 IX zjazd - zakończenie
  • 14 maja 2016 VIII zjazd
  • 23 kwietnia 2016 VII zjazd
  • 19 marca 2016 VI zjazd
  • 20 lutego 2016 V zjazd - II semestr
  • 30 stycznia 2016 IV zjazd
Copyright 2010 Wyższa Szkoła Gospodarki Wszystkie prawa zastrzeżone